Słownik i porady

Bell - sklep motocyklowy

Aktywne filtry

Bell - kaski motocyklowe

To nie przypadek, że Bell jest zarówno pierwszym skojarzeniem w szybkości, jak i pierwszym skojarzeniem w kaskach. Urodzony w latach 50. na kalifornijskiej scenie hot rodów i wyścigów, założyciel firmy Bell, Roy Richter, zbudował całą branżę, wychodząc naprzeciw niezaspokojonym potrzebom osób żądnych prędkości. A kiedy potrzeba szybkości zaczęła ujawniać ponurą rzeczywistość, Roy również coś z tym zrobił i tak narodziły się Bell Helmets.
Roy Richter spędził życie usuwając granice tego, co było możliwe, a jego nieograniczony duch był światłem przewodnim Bella przez prawie 60 lat, zdobywając podziw, zaufanie i lojalność pokoleń mistrzów. Przez te lata prawie każdy produkt znajdujący się na liście „pierwszych” kasków powstał pod auspicjami Bella. Chęć przewidywania i tworzenia trwa nadal, będąc dziś w równym stopniu częścią etosu Bella, jak i za czasów Roya.
Niezależnie od tego, czy chodzi o wyścigi samochodowe, motocykl czy kolarstwo, Bell jest synonimem wzbudzania pewności siebie i zapewniania niesamowitości. Założona w 1954 roku, sprawdzona od tego czasu.


Bell - sklep internetowy

Popularne wśród motocyklistów i miłośników sportów motorowych kaski najlepiej jest kupić w pewnym i sprawdzonym miejscu. Bell – sklep internetowy, to miejsce, w którym znaleźć można szeroki wybór modeli kasków tej popularnej marki. Bell – sklep internetowy posiada w swoim asortymencie kaski integralne, kaski otwarte oraz kaski do jazdy sportowej. Dużym atutem sklepu jest to, że w jego ofercie znajduje się wiele rozmiarów i wzorów, dzięki czemu każdy klient jest w stanie znaleźć kask motocyklowy idealny dla siebie. Mając świadomość, że zakupy niestacjonarne nie zawsze wyglądają tak samo, jak w tradycyjnym sklepie, Bell – sklep internetowy wychodząc naprzeciw potrzebom klientów proponuje im atrakcyjne ceny i dostarcza szczegółowe opisy techniczne oraz zdjęcia, aby kupujący mogli dokładnie zapoznać się z produktami przed zakupem.

Bell na Allegro? Kup taniej w Motozbrojowni!

 

Bell na Allegro? Kup taniej w Motozbrojowni! To hasło przyświeca nam od dawna. Jeśli interesują Cię kaski motocyklowe Bell, nie musisz ich już szukać w serwisie aukcyjnym Allegro. Mamy dla Ciebie dużo lepszą propozycję – sklep internetowy Motozbrojownia posiada w swojej ofercie kaski motocyklowe Bell różnych typów. Do najpopularniejszych należą: kask pełny (integralny), kask otwarty (jet), kask modularny (flip-up), kask off-road, kask sportowy (racing) czy  kask turystyczny (touring). Nasz sklep internetowy Motozbrojownia pomoże Państwu w doborze odpowiedniego kasku w zależności od preferencji osobistych oraz stylu jazdy i innych parametrów.

Produkt dodany do porównania