Mocowania do telefonów i nawigacji

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-45 z 79 pozycji

Aktywne filtry

ZAKUP MOCOWAŃ DO TELEFONÓW I NAWIGACJI MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - RAM mount, SP connect, Shapeheart

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór mocowań do telefonów i nawigacji na motocyklu wielu marek z różnych stron świata. Mocowania do telefonów i nawigacji na motocyklu mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego mocowania do telefonu i nawigacji na motocyklu w sklepie online. Mocowania do telefonów i nawigacji na motocyklu zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojego mocowania do telefonu i nawigacji na motocyklu zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOCOWANIA DO TELEFONÓW I NAWIGACJI MOTOCYKLOWYCH, A JAKOŚĆ - RAM mount, SP connect

U nas pomimo niskich cen mocowań do telefonów i nawigacji na motocyklu najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia mocowania do telefonów i nawigacji motocyklowej na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie mocowania do telefonów i nawigacji motocyklowej będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Mocowania do telefonów i nawigacji motocyklowej oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOCOWAŃ DO TELEFONÓW I NAWIGACJI MOTOCYKLOWYCH 

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu mocowania do telefonów i nawigacji motocyklowej do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane mocowania do telefonów i nawigacji motocyklowej było w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z mocowaniem do telefonu i nawigacji motocyklowej do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z mocowaniem do telefonu i nawigacji motocyklowej. W ciągu 14 dni od dostarczenia mocowania do telefonu i nawigacji motocyklowej środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ MOCOWANIE DO TELEFONU I NAWIGACJI MOTOCYKLOWEJ

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania mocowanie do nawigacji motocyklowej w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania mocowania do telefonu na motocyklu należy wypełnić formularz reklamacyjny. Mocowanie do nawigacji lub telefonu w motocyklu należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych mocowań do nawigacji i telefonu w motocyklu, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE MOCOWANIA DO TELEFONU I NAWIGACJI MOTOCYKLOWEJ - Shapeheart

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone mocowanie do nawigacji i telefonu w motocyklu musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.