Kaski dziecięce

Aktywne filtry

W naszej ofercie nie mogłoby zabraknąć oferty dziecięcej. Motocyklowy kask dla dziecka ma niezwykłe zadanie: chronić naszych najmłodszych motocyklistów. Posiadamy dziecięce kaski integralne o szerokim wyposażeniu w różnych malowaniach, które dodatkowo będą przyciągały uwagę oraz kaski cross / enduro z doskonałą wentylacją.

ZAKUPY DZIECIĘCYCH KASKÓW MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

 

Nieważne czy jedziesz w długą trasę czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby dziecko miało dziecięcy kask motocyklowy. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór dziecięcych kasków motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Dziecięcy kask na motocykl może być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego dziecięcego kasku motocyklowego w sklepie online. Dziecięce kaski motocyklowe zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę twojego dziecięcego kasku na motocykl zrealizujemy już od 9zł. Jeżeli jego cena przekracza 299 zł to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

 

TANI DZIECIĘCY KASK NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ

 

U nas pomimo niskich cen dziecięcych kasków motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia dziecięcego kasku motocyklowego na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogi dziecięcy kask motocyklowy będzie spełniał swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Dziecięce kaski motocyklowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

 

ZWROT DZIECIĘCEGO KASKU MOTOCYKLOWEGO

 

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu dziecięcego kasku motocyklowego do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracany dziecięcy kask motocyklowy był w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z dziecięcym kaskiem motocyklowym do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z dziecięcym kaskiem motocyklowym. W ciągu 14 dni od dostarczenia dziecięcego kasku na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.JAK ZAREKLAMOWAĆ DZIECIĘCY KASK MOTOCYKLOWY

 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania dziecięcego kasku motocyklowego w ciągu 24 miesięcy od jego otrzymania, jeżeli jest on niezgodny z umową. W celu zareklamowania dziecięcego kasku na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Dziecięcy kask motocyklowy należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanego dziecięcego kasku motocyklowego zostanie on odesłany na adres klienta wraz z uzasadnieniem.BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE DZIECIĘCEGO KASKU NA MOTOCYKL

 

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swój wymarzony dziecięcy kask motocyklowy musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania