Komfort motocyklisty

Aktywne filtry

Cena 179,00 zł

Wyjmowana podpinka sprawia, że jest idealny na lato i zimę.
Oddychająca, wiatroszczelna membrana Stormproof chroni przed przeciągami
Duży, wygodny rzep do indywidualnej regulacji szerokości
100% poliester

Rozmiary (obwód w pasie = rozmiar)
60-70 cm = S
70-85 cm = M
85-100 cm = L
100-110 cm = XL

Jeśli chcesz odczuwać wysoki komfort z jazdy na motocyklu, musisz być odpowiednio wyposażony. Gdy chciałbyś odpowiednio wyregulować temperaturę, polecamy odzież chłodzącą lub grzejącą (elektrociuchy). Dodatkową opcją są koszulki i spodnie termoaktywne. Posiadamy także odzież, która sama reguluje temperaturę. Podczas dłuższych podróży zdarzają się niespodziewane opady deszczu. Uchronisz się przed nim korzystając z przeciwdeszczówek dwuczęściowych lub jednoczęściowych. Aby uniknąć przewiania pleców oraz nerek polecamy pasy nerkowe: tekstylne oraz skórzane, dzielą się także na te z usztywnieniem lub składające się z dwóch części, jeszcze cieplejsze od pozostałych.

ZAKUPY KOMFORTOWYCH PRODUKTÓW DLA MOTOCYKLISTY W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć produkty zapewniające komfortową jazdę na motocyklu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór komfortowych produktów na motocykl wielu marek z różnych stron świata. Wygodne produkty dla motocyklisty mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich produktów w sklepie online. komfortowe produkty dla motocyklisty zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojej komfortowej odzieży na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE PRODUKTY ZAPEWNIAJĄCE KOMFORT PODCZAS JAZDY MOTOREM, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen produktów zapewniających komfortową jazdę na motocyklu najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia komfortowych produktów motocyklowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie droga odzież motocyklowa będzie spełniała swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe produkty motocyklowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT KOMFORTOWYCH PRODUKTÓW NA MOTOCYKL

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu komfortowych produktów motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane produkty zapewniające komfort podczas jazdy na motocyklu były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi produktami zapewniającymi komfort do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi produktami zapewniającymi komfort. W ciągu 14 dni od dostarczenia produktów zapewniających komfort podczas jazdy na motocyklu środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ KOMFORTOWE PRODUKTY DLA MOTOCYKLISTÓW

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania komfortowych produktów motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania komfortowych produktów motocyklowych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Komfortowe produkty motocyklowe należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych komfortowych produktów motocyklowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE PRODUKTÓW ZAPEWNIAJĄCYCH KOMFORT PODCZAS JAZDY NA MOTOCYKLU

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone komfortowe produkty motocyklowe musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania