Bagaż motocyklowy

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-45 z 83 pozycji

Aktywne filtry

Cena 435,00 zł

Mapnik z okienkiem około 20 x 18 cm. Pojemność: około 18 l. Mocowanie: sześć silnych magnesów i  pasek mocowany do główki kierownicy. Tankbag może być bezpiecznie przymocowany do prawie każdego zbiornika wykonanego ze stali.

ZAKUP BAGAŻU TURYSTYCZNEGO W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - Shad, Givi, Kriega, SW motech, Oxford, Held, Kappa

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć bagażowe akcesoria motocyklowe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór akcesoriów bagażowych dla zmotoryzowanych turystów wielu marek z różnych stron świata. Akcesoria bagażowe na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich bagażowych akcesoriów motocyklowych w sklepie online. Bagażowe akcesoria motocyklowe zakupiona w naszym sklepie jest starannie dobrana do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich akcesoriów do przewożenia rzeczy na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE AKCESORIA BAGAŻOWE NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ - Shad, Givi, Kriega

U nas pomimo niskich cen akcesoriów bagażowych na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych akcesoriów bagażowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie akcesoria bagażowe dla motocyklistów będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe akcesoria bagażowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH AKCESORIÓW BAGAŻOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu bagażowych akcesoriów na motocykl do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane bagażowe akcesoria motocyklowe były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi akcesoriami bagażowymi do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi akcesoriami do przewożenia rzeczy. W ciągu 14 dni od dostarczenia bagażowych akcesoriów dla motocyklisty środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ AKCESORIA BAGAŻOWE NA MOTOCYKL

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania bagażu na motocykl w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania akcesoriów bagażowych na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Bagażowe akcesoria na motocykl należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych bagażowych akcesoriów motocyklowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE BAGAŻOWYCH AKCESORIÓW MOTOCYKLOWYCH - SW motech, Oxford, Held, Kappa

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone bagażowe akcesoria motocyklowe musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.