Gogle cross

Aktywne filtry

ZAKUPY GOGOLI CROSS W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - Leatt, Shot, 100%, Red Bull, iMX

 

Nieważne czy jedziesz w długą trasę czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć gogle cross. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór gogli cross wielu marek z różnych stron świata. Gogle cross mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich gogli cross w sklepie online. Gogle cross zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę twoich gogli cross zrealizujemy już od 9zł. Jeżeli jego cena przekracza 299 zł to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

 

TANIE GOGLE CROSS, A JAKOŚĆ - Leatt, Shot, 100%

 

U nas pomimo niskich cen gogli cross motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia gogli cross motocyklowego na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie gogle cross motocyklowe będą spełniać swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Gogle cross motocyklowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

 

ZWROT GOGLI CROSS MOTOCYKLOWYCH

 

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu gogli cross motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane gogle cross były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z goglami cross do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z goglami cross. W ciągu 14 dni od dostarczenia gogli cross środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.JAK ZAREKLAMOWAĆ GOGLE CROSS

 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania gogli cross w ciągu 24 miesięcy od jego otrzymania, jeżeli jest on niezgodny z umową. W celu zareklamowania gogli cross należy wypełnić formularz reklamacyjny. Gogle cross należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych gogli cross zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

 

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE GOGLI CROSS - Red Bull, iMX

 

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoich wymarzonych gogli cross musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania