Spodnie cross / enduro

Spodnie cross / enduro

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-15 z 21 pozycji

ZAKUPY MOTOCYKLOWYCH SPODNI CROSS/ENDURO W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć spodnie enduro/cross na motocykl. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór kurtek motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Spodnie enduro/cross na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fanki jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich spodni enduro/cross na motocykl w sklepie online. Crossowe spodnie na motocykl zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich spodni enduro na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE SPODNIE CROSS/ENDURO NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen spodni enduro/cross na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia crossowych spodni motocyklowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie spodnie cross/enduro motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe spodnie cross/enduro oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH SPODNI CROSS/ENDURO 

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu spodni motocyklowych cross/enduro do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane spodnie motocyklowe cross/enduro była w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi spodniami cross/enduro do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz ze spodniami enduro z tekstyliów. W ciągu 14 dni od dostarczenia crossowych spodni na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ CROSSOWE SPODNIE MOTOCYKLOWE 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania spodni enduro na motocykl w ciągu 24 miesięcy od jej otrzymania, jeżeli jest ona niezgodny z umową. W celu zareklamowania crossowych spodni na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Crossowe spodnie motocyklowe należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych spodni enduro motocyklowych zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE SPODNI CROSS/ENDURO NA MOTOCYKL

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoją wymarzoną parę spodni motocyklowych typu enduro/cross, musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.