Gniazda zapalniczki 12V i USB

Aktywne filtry

ZAKUP MOTOCYKLOWYCH GNIAZD ZAPALNICZEK 12V I USB W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór gniazda zapalniczki 12v i USB do motocykla wielu marek z różnych stron świata. Motocyklowe gniazda zapalniczek 12v i USB mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich śrubek i nakrętek w sklepie online. Gniazda zapalniczek 12v i USB zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich motocyklowych gniazd zapalniczek 12v i USB zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE GNIAZDA ZAPALNICZEK 12V I USB, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen gniazd zapalniczek 12v i USB do motocykli najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia gniazd zapalniczek 12v i USB na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie gniazda zapalniczek 12v i USB będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Gniazda zapalniczek 12v i USB oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH GNIAZD ZAPALNICZEK 12V I USB

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu śrubek i nakrętek motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane motocyklowe gniazda zapalniczek 12v i USB były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi gniazdami zapalniczek 12v i USB do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z gniazdami zapalniczek 12v i USB do motocykli. W ciągu 14 dni od dostarczenia gniazd zapalniczek 12v i USB środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ GNIAZDO ZAPALNICZKI 12V I USB

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania gniazd zapalniczek 12v i USB do motocykli w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania gniazd zapalniczek 12v i USB do motocykli należy wypełnić formularz reklamacyjny. Gniazda zapalniczek 12v i USB należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych gniazd zapalniczek 12v i USB, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE MOTOCYKLOWEGO GNIAZDA ZAPALNICZKI 12V I USB

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe gniazda zapalniczek 12v i USB musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania