Protektory i ochraniacze motocyklowe

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-45 z 85 pozycji

Aktywne filtry

Elementy stosowane w newralgicznych miejscach na naszym ciele, które absorbują energię i twardnieją podczas uderzenia przez co zmniejszają ryzyko urazu.
W ubraniach motocyklowych usytuowane najczęściej są na barkach, łokciach, plecach, kolanach oraz biodrach. W nielicznych produktach można zastosować również ochraniacze na klatkę piersiową.
Wyróżniamy również ochranicze motocyklowe, tzw. samonośne, które mogą być używane bez konieczności umieszczania ich w ubraniach. Należą do nich nakolanniki, żółwie, czy buzery.
Najbardziej popularne marki takie jak SAS-TEC czy KNOX kilkukrotnie przewyższają normy narzucone przez UE dzięki czemu możemy czuć się naprawdę bezpiecznie.

ZAKUPY PROTEKTORY I OCHRANIACZE DLA MOTOCYKLISTY W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - D3O, Sas-tec, Furygan, REV'IT, Knox, Leatt, Shot, Fox, Polisport

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć ochraniacze i protektory do jazdy na motocyklu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór protektorów na motocykl wielu marek z różnych stron świata. Ochraniacze dla motocyklisty mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich produktów w sklepie online. Protektory i ochraniacze dla motocyklisty zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojej protektory i ochraniacze na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE PROTEKTORY I OCHRANIACZE NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ - D3O, Sas-tec, Furygan, REV'IT

U nas pomimo niskich cen protektorów dla motocyklistów najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia ochraniaczy motocyklowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie droga odzież motocyklowa będzie spełniała swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe ochraniacze i protektory oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT PROTEKTORÓW I OCHRANIACZY MOTOCYKLOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu ochraniaczy motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane protektory na motocykl były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi protektorami do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi ochraniaczami. W ciągu 14 dni od dostarczenia ochraniaczy i protektorów na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ PROTEKTORY I OCHRANIACZE DLA MOTOCYKLISTÓW

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania protektorów i ochraniaczy motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania ochraniaczy i protektorów motocyklowych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Ochraniacze i protektory motocyklowe należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych komfortowych produktów motocyklowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE OCHRANIACZY I PROTEKTORÓW - Knox, Leatt, Shot, Fox, Polisport

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone ochraniacze i protektory motocyklowe musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.