Pokrowce na motocykl

Aktywne filtry

ZAKUP POKROWCÓW MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - Oxford, Rebelhorn, Biketec

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór motocyklowych pokrowców wielu marek z różnych stron świata. Pokrowiec na motocykl może być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego pokrowca przeciwdeszczowego namotocykl w sklepie online. Motocyklowy pokrowiec zakupiony w naszym sklepie jest starannie dobrany do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojego pokrowca na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE POKROWCE PRZECIWDESZCZOWE, A JAKOŚĆ - Oxford, Rebelhorn

U nas pomimo niskich cen ochronnych pokrowców na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowego pokrowca na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie ochronne pokrowce na motocykl będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe pokrowce przeciwdeszczowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT WODOODPORNYCH POKROWCÓW NA MOTOCYKL

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowego pokrowca do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracany pokrowiec na motocykl był w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowym pokrowcem przeciwdeszczowym do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowym pokrowcem ochronnym. W ciągu 14 dni od dostarczenia pokrowca na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ POKROWIEC PRZECIWDESZCZOWY NA MOTOCYKL

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania pokrowców przeciwdeszczowych  do motocykli w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania ochronnych pokrowców na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Pokrowce na motocykl należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych pokrowców wodoodpornych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE POKROWCÓW OCHRONNYCH NA MOTOCYKL - Biketec

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe pokrowce przeciwdeszczowe musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania