Akcesoria do kombinezonów

Aktywne filtry

ZAKUPY AKCESORIÓW DO KOMBINEZONÓW SPORTOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć akcesoria do kombinezonu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór akcesoriów do kombinezonów wielu marek z różnych stron świata. Akcesoria do kombinezonu mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego akcesorium do kombinezonu w sklepie online. Akcesoria do kombinezonów zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę twojego akcesorium do kombinezonu zrealizujemy już od 9zł. Jeżeli jego cena przekracza 299 zł to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE AKCESORIA DO KOMBINEZONU, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen akcesoriów do kombinezonów najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia akcesoriów do kombinezonu na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie akcesoria do kombinezonu będzie spełniał swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Akcesoria do kombinezonów oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT AKCESORIÓW DO KOMBINEZONU

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu akcesoriów do kombinezonu do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane akcesoria do kombinezonu był w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z akcesoriami do kombinezonu do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z akcesoriami do kombinezonu. W ciągu 14 dni od dostarczenia akcesoriów do kombinezonu środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ AKCESORIA DO KOMBINEZONU 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania akcesoriów do kombinezonu w ciągu 24 miesięcy od jego otrzymania, jeżeli jest on niezgodny z umową. W celu zareklamowania akcesoriów do kombinezonu należy wypełnić formularz reklamacyjny. Akcesoria do kombinezonu należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych akcesoriów do kombinezonu zostanie on odesłany na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE AKCESORIÓW DO KOMBINEZONU

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swój wymarzone kombinezonu musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania