Stabilizatory karku

Aktywne filtry

ZAKUPY STABILIZATORÓW KARKU DLA MOTOCYKLISTY W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć stabilizator karku. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór stabilizatorów karku dla motocyklistów wielu marek z różnych stron świata. Stabilizatory karku dla motocyklisty mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich produktów w sklepie online. Stabilizatory karku dla motocyklisty zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojej stabilizatory karku dla motocyklistów zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE STABILIZATORY KARKU DLA MOTOCYKLISTÓW, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen stabilizatorów karku dla motocyklistów najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia stabilizatorów karku dla motocyklistów na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie droga odzież motocyklowa będzie spełniała swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe stabilizatory karku oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH STABILIZATORÓW KARKU

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych stabilizatorów karku do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane stabilizatory karku dla motocyklisty były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi stabilizatorami karku do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi stabilizatorami karku. W ciągu 14 dni od dostarczenia stabilizatorów karku dla motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ STABILIZATOR KARKU DLA MOTOCYKLISTÓW

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania motocyklowych stabilizatorów karku w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania stabilizatorów karku należy wypełnić formularz reklamacyjny. Motocyklowe stabilizatory karku należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych stabilizatorów karku do jazdy na motocyklu, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE STABILIZATORÓW KARKU

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe stabilizatory karku musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania