Filtry powietrza

Aktywne filtry

ZAKUP MOTOCYKLOWYCH FILTRÓW POWIETRZA W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór filtrów powietrza do motocykla wielu marek z różnych stron świata. Motocyklowe filtry powietrza mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich motocyklowych filtrów powietrza w sklepie online. Motocyklowe filtry powietrza zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich filtrów powietrza do motocykla zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE FILTRY POWIETRZA, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen filtra powietrza do motocykla najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia filtra powietrza na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie motocyklowe filtry powietrza będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe filtry powietrza oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH FILTRÓW POWIETRZA

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych filtrów powietrza do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane filtry powietrza do motocykla były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowym filtrem powietrza do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z filtrem powietrza do motocykla. W ciągu 14 dni od dostarczenia filtrów powietrza środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ FILTR POWIETRZA DO MOTOCYKLA

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania motocyklowych filtrów powietrza w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania motocyklowych filtrów powietrza należy wypełnić formularz reklamacyjny. Motocyklowe filtry powietrza należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych filtrów powietrza, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE FILTRA POWIETRZA DO MOTOCYKLA

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe filtry powietrza musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania