Motocyklowe części eksploatacyjne

Aktywne filtry

ZAKUP MOTOCYKLOWYCH CZĘŚCI EKSPLOATACYJNYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór motocyklowych części eksploatacyjnych wielu marek z różnych stron świata. Motocyklowe części eksploatacyjne mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich motocyklowych części eksploatacyjnych w sklepie online. Motocyklowe części eksploatacyjne zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich motocyklowych części eksploatacyjnych zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen motocyklowych części eksploatacyjnych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych części eksploatacyjnych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie motocyklowe części eksploatacyjne będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe części eksploatacyjne oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH CZĘŚCI EKSPLOATACYJNYCH 

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych części eksploatacyjnych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane motocyklowe części eksploatacyjne były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi częściami eksploatacyjnymi do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z motocyklowymi częściami eksploatacyjnymi. W ciągu 14 dni od dostarczenia motocyklowych części eksploatacyjnych środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ MOTOCYKLOWE CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania motocyklowych części eksploatacyjnych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania motocyklowych części eksploatacyjnych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Motocyklowe części eksploatacyjne należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych części eksploatacyjnych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE MOTOCYKLOWYCH CZĘŚCI EKSPLOATACYJNYCH 

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe części eksploatacyjne musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania