Dziecięce kurtki motocyklowe

Aktywne filtry

ZAKUPY DZIECIĘCYCH KURTEK MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć dziecięcą kurtkę motocyklową. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór dziecięcych kurtek motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Dziecięce kurtki motocyklowe mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniej dziecięcej kurtki motocyklowej w sklepie online. Dziecięcej kurtki motocyklowe zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę twojej dziecięcej kurtki motocyklowej zrealizujemy już od 9zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIA DZIECIĘCA KURTKA NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen dziecięcych kurtek motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia dziecięcej kurtki motocyklowej na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie droga dziecięca kurtka motocyklowa będzie spełniał swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Dziecięce kurtki motocyklowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT DZIECIĘCE KURTKI MOTOCYKLOWEJ

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu dziecięcej kurtki motocyklowej do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracana dziecięca kurtka motocyklowa była w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z dziecięcą kurtką motocyklową do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z dziecięcą kurtką motocyklową. W ciągu 14 dni od dostarczenia dziecięcej kurtki motocyklowej środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ DZIECIĘCĄ KURTKĘ MOTOCYKLOWĄ

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania dziecięcej kurtki motocyklowej w ciągu 24 miesięcy od jej otrzymania, jeżeli jest on niezgodny z umową. W celu zareklamowania dziecięcej kurtki motocyklowej należy wypełnić formularz reklamacyjny. Dziecięcą kurtkę motocyklową należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanej kurtki motocyklowej zostanie on odesłany na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE DZIECIĘCEJ KURTKI NA MOTOCYKL

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoją wymarzoną dziecięcą kurtkę motocyklową musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania