Gadżety i upominki

Aktywne filtry

Cena 10,00 zł

Podkładka pod nóżkę zapobiegająca zapadaniu się nóżki motocykla w grząskim gruncie np. piasek, mokra trawa.Małe  wymiary ułatwiają przewożenie w każdym zakamarku motocykla. Praktyczne zagłębienie uniemożliwia ześlizgnięcie się nóżki z podstawki. Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego

ZAKUP GADŻETÓW I UPOMINKÓW MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór motocyklowych upominków wielu marek z różnych stron świata. Gadżet na motocykl może być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego upominku dla motocyklisty w sklepie online. Motocyklowe upominki i gadzęty zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojego gadżetu na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE UPOMINKI I GADŻETY, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen upominków motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych gadżetów na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie upominki i gadżety na motocykl będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe gadżety i upominki oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT GADŻETÓW NA MOTOCYKL

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych upominków i gadżetów do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracany gadżet na motocykl był w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi upominkami do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi gadżetami. W ciągu 14 dni od dostarczenia upominków i gadżetów na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ GADŻETY I UPOMINKI NA MOTOCYKL

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania gadżetów i upominków do motocykli w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania gadżetów na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Upominki na motocykl należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych gadżetów, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE GADŻETÓW I UPOMINKÓW NA MOTOCYKL

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe upominki i gadżety musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania