Narzędzia ręczne

Aktywne filtry

ZAKUP RĘCZNYCH NARZĘDZI MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór motocyklowych narzędzi ręcznych wielu marek z różnych stron świata. Narzędzia ręczne na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich narzędzi ręcznych dla motocyklisty w sklepie online. Motocyklowe narzędzia ręczne zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich narzędzi ręcznych na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE NARZĘDZIA RĘCZNE, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen ręcznych narzędzi motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych narzędzi ręcznych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie ręczne narzędzia motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe narzędzia ręczne oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT RĘCZNYCH NARZĘDZI MOTOCYKLOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych narzędzi ręcznych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracany ręczne narzędzia motocyklowe były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi narzędziami ręcznymi do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi narzędziami ręcznymi. W ciągu 14 dni od dostarczenia narzędzi ręcznych dla motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ NARZĘDZIA RĘCZNE DLA MOTOCYKLISTY

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania ręcznych narzędzi motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania ręcznych narzędzi motocyklowych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Narzędzia ręczne dla motocyklisty należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych narzędzi ręcznych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE NARZĘDZI RĘCZNYCH DLA MOTOCYKLISTY

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe narzędzia ręczne musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania