Lusterka

Aktywne filtry

ZAKUP LUSTEREK MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór lusterek do motocykla wielu marek z różnych stron świata. Motocyklowe lusterka mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich lusterek w sklepie online. Motocyklowe lusterka zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich lusterek do motocykla zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE LUSTERKA, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen lusterek moto najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia lusterek na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie lusterka motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Lusterka oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT LUSTEREK MOTOCYKLOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu lusterek motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane lusterka motocyklowe były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi lusterkami do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z lusterkami do motocykla. W ciągu 14 dni od dostarczenia lusterek środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ LUSTERKA MOTOCYKLOWE

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania lusterek motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania motocyklowych lusterek należy wypełnić formularz reklamacyjny. Lusterka motocyklowe należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych lusterek motocyklowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE MOTOCYKLOWYCH LUSTEREK

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe lusterka musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania