Tarcze i klocki hamulcowe

Aktywne filtry

ZAKUP MOTOCYKLOWYCH TARCZ I KLOCKÓW HAMULCOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór klocków i tarcz hamulcowych do motocykla wielu marek z różnych stron świata. Motocyklowe klocki i tarcze hamulcowe mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich motocyklowych klocków hamulcowych w sklepie online. Motocyklowe klocki hamulcowe zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich tarcz hamulcowych do motocykla zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE TARCZE I KLOCKI HAMULCOWE, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen klocków i tarcz hamulcowych do motocykla najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia tarcz i klocków hamulcowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie motocyklowe klocki i tarcze hamulcowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe tarcze i klocki hamulcowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH TARCZ I KLOCKÓW HAMULCOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych tarcz i klocków hamulcowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane klocki i tarcze hamulcowe do motocykla były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi klockami hamulcowymi do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z tarczami hamulcowymi do motocykla. W ciągu 14 dni od dostarczenia tarcz i klocków hamulcowych środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ TARCZĘ HAMULCOWĄ DO MOTOCYKLA

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania motocyklowych tarcz hamulcowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania motocyklowych klocków i tarcz hamulcowych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Motocyklowe klocki hamulcowe należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych tarcz hamulcowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE KLOCKÓW HAMULCOWYCH DO MOTOCYKLA

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe klocki hamulcowe musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania