Spodnie skórzane

Spodnie skórzane

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Taki rodzaj spodni wybierają przeważnie osoby jeżdżące chopperami lub wielbiciele jazdy sportowej. Segment należący do najbezpieczniejszych ubrań motocyklowych, jednocześnie odporny na rozdzieranie. Wyposażone w laserowo nacinane perforacje, dzięki którym zostanie zachowana wentylacja. Komfort poprawiają rozciągliwe wstawki stretchowe, przez co skóra układa się jeszcze lepiej. O bezpieczeństwo zadbają również ochraniacze kolan, a także slidery w wersjach sportowych.

ZAKUPY MOTOCYKLOWYCH SPODNI SKÓRZANYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć skórzane spodnie na motocykl. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór kurtek motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Spodnie ze skóry na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fanki jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich spodni skórzane na motocykl w sklepie online. Skórzane spodnie na motocykl zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich skórzanych spodni na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE SPODNIE SKÓRZANE NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen spodni skórzanych na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia spodni motocyklowych ze skóry na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie skórzane spodnie motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe spodnie skórzane oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH SPODNI SKÓRZANYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu spodni motocyklowych ze skóry do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane skórzane spodnie motocyklowe była w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi spodniami skórzanymi do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz ze spodniami motocyklowymi ze skóry. W ciągu 14 dni od dostarczenia spodni skórzanych na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ SKÓRZANE SPODNIE MOTOCYKLOWE 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania skórzanych spodni na motocykl w ciągu 24 miesięcy od jej otrzymania, jeżeli jest ona niezgodny z umową. W celu zareklamowania skórzanych spodni na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Spodnie motocyklowe ze skóry należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych skórzanych spodni motocyklowych zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE SPODNI SKÓRZANYCH NA MOTOCYKL

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoją wymarzoną skórzaną parę spodni motocyklowych, musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.