Zaślepki

Aktywne filtry

ZAKUP ZAŚLEPEK MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór zaślepek do motocykla wielu marek z różnych stron świata. Motocyklowe zaślepki do śrub mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich zaślepek do śrub w sklepie online. Motocyklowe zaślepki zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich zaślepek do motocykla zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE ZAŚLEPKI DO ŚRUB, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen zaślepek moto najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia zaślepek na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie zaślepki motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Zaślepki do śrub oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT ZAŚLEPEK MOTOCYKLOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu zaślepek motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane zaślepki motocyklowe były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi zaślepkami do śrub do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z zaślepkami do motocykla. W ciągu 14 dni od dostarczenia zaślepek do śrub środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ ZAŚLEPKI MOTOCYKLOWE

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania zaślepek motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania motocyklowych zaślepek do śrub należy wypełnić formularz reklamacyjny. Zaślepki motocyklowe należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych zaślepek motocyklowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE MOTOCYKLOWYCH ZAŚLEPEK DO ŚRUB

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe zaślepki do śrub musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania