Interkomy / komunikacja

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Interkom motocyklowy to jedna z tych rzeczy, które początkowo mogą wydawać się zbędnymi gadżetami - do czasu, gdy nie zaczniemy jej używać. Dopiero wtedy uświadamiamy sobie, że jadąc nie tylko możemy podziwiać otaczający nas krajobraz, ale również możemy na żywo dzielić się swoimi obiekcjami i odczuciami. Dzięki temu urządzeniu już nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać, co chciał Ci powiedzieć Twój towarzysz, pokazując nie do końca zrozumiałe gesty. Jazda stanie się zdecydowanie przyjemniejsza. Interkom pomaga również zadbać o bezpieczeństwo: możecie przecież nawzajem ostrzegać się przed niebezpieczeństwami lub słuchać wskazówek nawigacji. Wbudowane funkcje w poszczególnych modelach sprawią, że zapomnisz o nieustannej ciszy i szumie wiatru. Na pewno nie jednemu spodoba się możliwość słuchania radia lub własnej muzyki z telefonu podczas jazdy.

Jest to również świetny pomysł na prezent dla motocyklisty - zarówno od pasażerki jak i od kumpla!

Wybierając swój interkom zwróć uwagę w szczególności na:

- skuteczna eliminację szumów 
- czas pracy baterii
- ilość kanałów Bluetooth - by podłączyć jednocześnie telefon, nawigację, drugi telefon..
- duży zasięg - jeśli w ogóle chcesz używać interkomu - są modele, które łączą się tylko z telefonem i nawigacją
- odporność na zalanie

 Zastanów się czy potrzebujesz (niestety wszystko kosztuje!):
- duża ilość użytkowników
- rozmowa z jednym wybranym rozmówcą lub tryb konferencji
- sterowanie komendami głosowymi
- praca w sieci dynamicznej DMC - by nie tracić łączności gdy jeden z użytkowników się odłączy
- wyposażenie - mikrofon na kablu lub na pałąku (do kasków otwartych), dodatkowe mocowania, etc.
- miksowanie wielu żródeł dźwięku - np. rozmowa z kumplem z muzyką w tle :)
- łączenie z interkomami innych producentów (nigdy nie jest idealne, ale czasem nie ma go w ogóle)

W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne intercomy Cardo i Sena - to są nasi ulubieni producenci, którzy są liderami na rynku. Jeśli zależy Ci na innej marce, np. Midland czy Interphone - daj znać!

ZAKUPY INTERKOMÓW W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - Cardo, Sena, freedconn

jedziesz w długą trasę? Bardzo istotne jest, by mieć interkom. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór interkomów wielu marek z różnych stron świata. Interkomy mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego interkomu motocyklowego w sklepie online. Interkomy zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę twoich interkomów na motocykl zrealizujemy już od 9zł. Jeżeli jego cena przekracza 299 zł to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE INTERKOMY, A JAKOŚĆ - Cardo, Sena

U nas pomimo niskich cen interkomów motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia interkomu na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie interkomy będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Interkomy dla motocyklistów oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT INTERKOMÓW MOTOCYKLOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu interkomów do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane interkomy były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z interkomem do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. W ciągu 14 dni od dostarczenia interkomu dla motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ INTERKOM MOTOCYKLOWY

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania interkomu motocyklowego w ciągu 24 miesięcy od jego otrzymania, jeżeli jest on niezgodny z umową. W celu zareklamowania interkomu należy wypełnić formularz reklamacyjny. Interkom dla motocyklisty należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych interkomów zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE INTERKOMU NA PRZEJAŻDŻKI MOTOCYKLOWE ZE ZNAJOMYMI - freedconn

Lubimy i szanujemy prywatność. w składaniu zamówienia interkomu motocyklowego musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

 

Product added to compare.