Wieszaki

Wieszaki

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

ZAKUP WIESZAKÓW NA KLUCZE Z MOTYWEM MOTOCYKLOWYM W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór wieszaków na klucze wielu marek z różnych stron świata. Wieszak moto na klucze może być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu motocykla w sklepie online. Motocyklowe wieszaki na klucze zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojego wieszaka z motywem moto zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE WIESZAKI NA KLUCZE DLA MOTOCYKLISTÓW, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen wieszaków motocyklowych na klucze najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych wieszaków na klucze na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie wieszaki motocyklowe na klucze będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe wieszaki na klucze oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT WIESZAKÓW NA KLUCZE DLA MOTOCYKLISTÓW

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu wieszaków motocyklowych na klucze do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracany wieszak na klucze był w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi wieszakami na klucze do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi wieszakami na klucze. W ciągu 14 dni od dostarczenia wieszaków na klucze dla motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ MOTOCYKLOWY WIESZAK NA KLUCZE

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania wieszaków moto na klucze w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania wieszaków motocyklowych na klucze należy wypełnić formularz reklamacyjny. Wieszaki na klucze dla motocyklisty należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych wieszaków na klucze, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE WIESZAKÓW NA KLUCZE Z MOTYWEM MOTOCYKLOWYM

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe wieszaki na klucze musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.