Kufry centralne / top case

Aktywne filtry

ZAKUP CENTRALNYCH KUFRÓW MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór motocyklowych kufrów centralnych wielu marek z różnych stron świata. Kufer centralny na motocykl może być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego kufra centralnego dla motocyklisty w sklepie online. Motocyklowe kufry centralne zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojego kufra centralnego na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE KUFRY CENTRALNE, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen centralnych kufrów motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych kufrów centralnych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie kufry centralne z motywami motocyklowymi będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe kufry centralne oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT CENTRALNYCH KUFRÓW MOTOCYKLOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych kufrów centralnych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracany centralny kufer motocyklowy był w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi kuframi centralnymi do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi kuframi centralnymi. W ciągu 14 dni od dostarczenia kufrów centralnych dla motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ KUFER CENTRALNY DLA MOTOCYKLISTY

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania centralnych kufrów motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania centralnych kufrów motocyklowych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Kufry centralne dla motocyklisty należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych kufrów centralnych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE KUFRA CENTRALNEGO DLA MOTOCYKLISTY

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe kufry centralne musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania