Pielęgnacja odzieży

Aktywne filtry

Nic nie denerwuje tak bardzo jak ubrudzona odzież pozostałościami po owadach, błocie czy asfalcie, dlatego producenci chemii motocyklowe prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych środków do czyszczenia i konserwowania wyrobów skórzanych jak i tekstylnych.
Systematyczna dbałość o nasze ubrania nie tylko przedłuży żywotność i pozwoli przez dłuższy czas cieszyć świeżym wyglądem, ale również zdecydowanie ułatwi następne czyszczenie.

ZAKUPY AKCESORIÓW DO PIELĘGNACJI ODZIEŻY MOTOCYKLOWEJ W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - S100, Muc-off, Ipone, Xzone

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć dodatki do pielęgnacji odzieży do jazdy na motocyklu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór akcesoriów do pielęgnacji odzieży dla motocyklistów wielu marek z różnych stron świata. Odblaskowe dodatki do pielęgnacji odzieży dla motocyklisty mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich produktów w sklepie online. Dodatki do pielęgnacji odzieży dla motocyklisty zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich akcesoriów do pielęgnacji odzieży dla motocyklistów zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE AKCESORIA DO PIELĘGNACJI ODZIEŻY DLA MOTOCYKLISTÓW, A JAKOŚĆ - S100, Muc-off

U nas pomimo niskich cen akcesoriów do pielęgnacji odzieży dla motocyklistów najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia ortez na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie droga odzież motocyklowa będzie spełniała swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe akcesorium do pielęgnacji odzieży oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT AKCESORIÓW DO PIELĘGNACJI UBRAŃ DLA MOTOCYKLISTÓW

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych dodatków do pielęgnacji odzieży do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane akcesoria do pielęgnacji odzieży dla motocyklistów były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi akcesoriami do pielęgnacji odzieży do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi akcesoriami do pielęgnacji odzieży. W ciągu 14 dni od dostarczenia akcesoriów do pielęgnacji odzieży dla motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ AKCESORIA DO PIELĘGNACJI UBRAŃ DLA MOTOCYKLISTÓW

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania motocyklowych akcesoriów do pielęgnacji odzieży w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania środków do pielęgnacji odzieży dla motocyklistów należy wypełnić formularz reklamacyjny. Motocyklowe dodatki do pielęgnacji odzieży należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych dodatki do pielęgnacji odzieży każdego motocyklisty, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE AKCESORIÓW DO PIELĘGNACJI UBRAŃ - Ipone, Xzone

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe akcesoria do pielęgnacji odzieży musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania