Ochrona słuchu - stopery / zatyczki do uszu

Ochrona słuchu - stopery / zatyczki do uszu

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Dobre motocyklowe zatyczki / stopery do uszu dbają nie tylko o komfort, ale też bezpieczeństwo i zdrowie motocyklisty.

O skutkach długiej jazdy w hałasie nie trzeba nikomu opowiadać. Jednak wielu z nas, jeśli już stosuje stopery, to niestety te zwykłe piankowe, z apteki. Są co prawda o wiele tańsze, ale po pierwsze nie chronią słuchu tak, jak np. Alpine MotoSafe, a po drugie tłumią wszystkie dźwięki jednakowo, a więc np. sygnał karetki.

Natomiast dobre stopery motocyklowe chronią słuch w bardzo dobrym stopniu, a przepuszczają dźwięki pożądane, pozwalając np. używać interkomu.

Ponadto warto zwrócić uwagę na to, czy mają choć mały otwór dzięki któremu ucho "oddycha", co ma duże znaczenie w długiej trasie.

 

ZAKUPY STOPERÓW, ZATYCZEK DO USZU W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

 

Nieważne czy jedziesz w długą trasę czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć niezbędne stopery, zatyczki do uszu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór stoperów, zatyczek do uszu wielu marek z różnych stron świata. Stopery, zatyczki do uszu mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich stoperów, zatyczek do uszu w sklepie online. Stopery, zatyczki do uszu zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę twoich stoperów, zatyczek do uszu zrealizujemy już od 9zł. Jeżeli jego cena przekracza 299 zł to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

 

TANIE STOPERY, ZATYCZKI DO USZU , A JAKOŚĆ

 

U nas pomimo niskich cen stoperów, zatyczek do uszu najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia stoperów, zatyczek do uszu na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie stopery, zatyczki do uszu będą spełniać swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Stopery, zatyczki do uszu oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

 

ZWROT STOPERÓW, ZATYCZEK DO USZU

 

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu stoperów, zatyczek do uszu do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane stopery, zatyczki do uszu były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z stoperami, zatyczkami do uszu do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego. W ciągu 14 dni od dostarczenia stoperów, zatyczek do uszu środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.JAK ZAREKLAMOWAĆ STOPERY, ZATYCZKI DO USZU

 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania stoperów, zatyczek do uszu w ciągu 24 miesięcy od jego otrzymania, jeżeli jest on niezgodny z umową. W celu zareklamowania stoperów, zatyczek do uszu należy wypełnić formularz reklamacyjny. Stopery, zatyczki do uszu należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych stoperów, zatyczek do uszu zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

 

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE STOPERÓW, ZATYCZEK DO USZU

 

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoich stoperów, zatyczek do uszu musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.