Blokady antykradzieżowe

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

ZAKUP MOTOCYKLOWYCH BLOKAD ANTYKRADZIEŻOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - Abus, Kryptonite, Oxford

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć motocyklowe blokady antykradzieżowe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór motocyklowych blokad wielu marek z różnych stron świata. Antykradzieżowe blokady do motocykli mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich blokad motocyklowych w sklepie online. Motocyklowe blokady antykradzieżowe zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich blokad na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE BLOKADY ANTYKRADZIEŻOWE, A JAKOŚĆ - Abus, Kryptonite

U nas pomimo niskich cen antykradzieżowych blokad dla motocyklisty najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych blokad antykradzieżowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie blokady antykradzieżowe dla motocyklistów będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe blokady antykradzieżowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT ANTYKRADZIEŻOWYCH BLOKAD DO MOTOCYKLU - Oxford

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych blokad antykradzieżowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane blokady antykradzieżowe do motocykli były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi blokadami antykradzieżowymi do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi blokadami chroniącymi motocykl przed kradzieżą. W ciągu 14 dni od dostarczenia antykradzieżowych blokad do motocykli środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ BLOKADĘ ANTYKRADZIEŻOWĄ DO MOTOCYKLU

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania blokad antykradzieżowych do motocyklów w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania antykradzieżowych blokad na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Blokady antykradzieżowe do motocyklu należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych blokad antykradzieżowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE BLOKADY ANTYKRADZIEŻOWEJ NA MOTOCYKL

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe blokady antykradzieżowe musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.