Ochraniacze dziecięce

Aktywne filtry

ZAKUPY MOTOCYKLOWYCH OCHRANIACZY DZIECIĘCYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć ochraniacz dziecięcy do jazdy na motocyklu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór ochraniaczy dziecięcych dla młodych motocyklistów wielu marek z różnych stron świata. Ochraniacze dziecięce dla motocyklisty mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich produktów w sklepie online. Ochraniacze dla dzieci zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojej ochraniacze dziecięce zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE OCHRANIACZE DLA MŁODYCH MOTOCYKLISTÓW, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen ochraniaczy dla młodych motocyklistów najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia ochraniaczy dla małych motocyklistów na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie droga odzież motocyklowa będzie spełniała swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe ochraniacze dla dzieci oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH OCHRANIACZY DLA DZIECI

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych ochraniaczy dla najmłodszych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane ochraniacze dla dzieci były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi ochraniaczami dla dzieci do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi ochraniaczami dla najmłodszych. W ciągu 14 dni od dostarczenia ochraniaczy dziecięcych dla młodych motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ OCHRANIACZE DLA MAŁYCH MOTOCYKLISTÓW

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania motocyklowych ochraniaczy dla dzieci w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania ochraniaczy dla najmłodszych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Motocyklowe ochraniacze dla dzieci należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych ochraniaczy dla dziecka do jazdy na motocyklu, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE DZIECIĘCYCH OCHRANIACZY NA MOTOCYKL

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe ochraniacze dziecięce musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania