Koszule i bluzy motocyklowe

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Koszule i bluzy motocyklowe są świetną alternatywą tradycyjnych kurtek! Dzięki podszyciu z aramidem oraz protektorom zapewniają dobre bezpieczeństwo, ale są o wiele wygodniejsze i wyglądają jak codzienne ciuchy. To wszystko sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli klasyki oraz na dojazdy do pracy i szkoły.

ZAKUPY MOTOCYKLOWYCH BLUZ I KOSZUL W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - REV'IT!, Pando moto, Macna, Broger

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć bluzy lub koszule na motocykl. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór kurtek motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Bluzy i koszule na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fanki jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich koszul i bluz na motocykl w sklepie online. Koszule i bluzy na motocykl zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich bluz i koszul na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE BLUZY I KOSZULE NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ - REV'IT!, Pando moto

U nas pomimo niskich cen bluz i koszul na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia koszul i bluz motocyklowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie bluzy i koszule motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe bluzy i koszule oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH KOSZUL I BLUZ 

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu bluz i koszul motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane bluzy i koszule motocyklowe była w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi bluzami i koszulami do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z bluzami i koszulami na motocykl. W ciągu 14 dni od dostarczenia koszul i bluz na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ KOSZULE I BLUZY MOTOCYKLOWE 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania bluz i koszul na motocykl w ciągu 24 miesięcy od jej otrzymania, jeżeli jest ona niezgodny z umową. W celu zareklamowania koszul i bluz na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Bluzy i koszule motocyklowe należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych bluz lub koszul motocyklowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE BLUZ I KOSZUL NA MOTOCYKL - Macna, Broger

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoją wymarzoną bluzę lub koszulę motocyklową typu, musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.