Ochrona przed deszczem

Aktywne filtry

ZAKUPY PRODUKTÓW PRZECIWDESZCZOWYCH NA MOTOCYKL W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć motocyklowe produkty przeciwdeszczowe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór motocyklowych produktów przeciwdeszczowych wielu marek z różnych stron świata. Przeciwdeszczowe produkty  na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich motocyklowych pasów nerkowych w sklepie online. Motocyklowe produkty przeciwdeszczowe zakupione w naszym sklepie jest starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich przeciwdeszczowych produktów na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE PRODUKTY PRZECIWDESZCZOWE NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen produktów przeciwdeszczowych na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych pasów nerkowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie produkty do ochrony przed deszczem dla motocyklistów będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe produkty do ochrony przed deszczem oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH PRODUKTÓW CHRONIĄCYCH PRZED DESZCZEM

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu pasów nerkowych na motocykl do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane produkty chroniące przed deszczem dla motocyklistów były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi produktami do ochrony przed deszczem do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi produktami przeciwdeszczowymi. W ciągu 14 dni od dostarczenia produktów przeciwdeszczowych na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ PRZECIWDESZCZOWE PRODUKTY NA MOTOCYKL

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania produktów do ochrony przed deszczem na motocykl w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania produktów chroniących przed deszczem na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Produkty przeciwdeszczowe na motocykl należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych produktów do ochrony przed deszczem, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE MOTOCYKLOWYCH PRODUKTÓW PRZECIWDESZCZOWYCH

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe produkty przeciwdeszczowe musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania