Kaski integralne

Aktywne filtry

Kaski integralne - HJC, Premier, Airoh, Caberg, MT helmets, Bell

Kaski integralne

Dostępne w naszym sklepie motocyklowym kaski integralne to uniwersalne modele, które cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów. Są odpowiednie do różnych rodzajów jazdy, w tym motocykli, skuterów, quadów i innych pojazdów dwu- i czterokołowych.Ich największą zaletą jest bezpieczeństwo – skorupa kasku nie tylko chroni kierującego pojazdem przed wpływem takich negatywnych czynników jak, deszcz, wiatr czy brud, lecz także stanowi skuteczną ochronę głowy przed urazami. Spełniają one rygorystyczne normy bezpieczeństwa i są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną ochronę w przypadku wypadku lub kolizji Jednocześnie kaski integralne stanowią najbardziej ciche rozwiązanie jeżeli chodzi o system interkomowy. O ile jeszcze do niedawna widoczność w tego typu kaskach mogła stanowić problem, to dziś ich użytkownicy nie mają już problemu z ujrzeniem niemal wszystkiego, co ich otacza. Zintegrowana część szczękowa kasku gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem, zaś dzięki licznym wlotom i wylotom powietrza motocyklista ma pełen komfort jazdy i nie ma problemów z oddychaniem. Z kolei unikalny design sprawia, że kaski integralne doskonale prezentują się w zestawieniu z motocyklami praktycznie każdego typu. W naszej ofercie znaleźć można zarówno kaski integralne z poliwęglanu/termoplastiku, jak również kaski kompozytowe, które doskonale spełniają swoją rolę.

Kask motocyklowy integralny z blendą - HJC, Premier, Airoh

Kask motocyklowy integralny z blendą to na chwilę obecną jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej wszechstronnych rodzajów kasków motocyklowych, dlatego też jest popularnym wyborem wśród motocyklistów na całym świecie. Kask z blendą, znany również jako kask zintegrowany lub kask modułowy, to rodzaj kasku motocyklowego, który łączy cechy kasku integralnego z dodatkową funkcją. Jego charakterystyczną cechą jest ruchoma, opuszczana przysłona na twarz, która pełni rolę wizjera. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju kasku szukasz, możesz być pewien, że każdy produkt znajdujący się w ofercie naszego sklepu spełni Twoje oczekiwania. Na nasz asortyment składają się wyłącznie produkty spełniające wszystkie wymogi pod względem komfortu użytkowania, jak również bezpieczeństwa. Każdy sprzedawany przez nas kask motocyklowy integralny z blendą posiada stosowną homologację, został też wyposażony w wygodną podszewkę i uchylną blendę (przysłonę). Blendę tą można opuszczać i podnosić, co pozwala użytkownikowi na wygodne przejście z pełnej ochrony twarzy (analogicznie do kasku integralnego) do częściowej ochrony (jak w kasku otwieranym). Dzięki temu motocyklista może szybko zwiększyć swoją widoczność i komunikację z otoczeniem bez konieczności zdejmowania kasku. Ponadto kask motocyklowy integralny z blendą cechuje się niezwykle trwałą konstrukcją, dzięki czemu zapewnia ochronę całej głowy. W naszym sklepie znajdziesz zarówno kaski, które zwiększają komfort jazdy w słoneczne dni, jak też kaski z interkomem, które w znacznym stopniu ułatwiają komunikację, a także kaski dla osób, które podróżują motocyklem na długich dystansach. Kaski z blendą są cenione za swoją wszechstronność, ponieważ można je stosować w różnych sytuacjach. Mogą być używane jako kask pełnoobrotowy do jazdy w pełnej ochronie, ale również jako kask otwierany, kiedy np. zatrzymamy się na postoju czy chcemy odpocząć w trakcie długiej trasy. Podobnie jak w kaskach integralnych, modele z blendą również mają systemy wentylacyjne, które pomagają w utrzymaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz kasku, co wpływa na wygodę użytkowania, szczególnie podczas upalnych dni. Niezależnie od tego, jaki kask motocyklowy integralny z blendą Cię interesuje, możesz być pewien, że w naszym sklepie znajdziesz model odpowiedni dla siebie. Pamiętaj jednak, że wybierając kask, ważne jest, aby dopasować go do swojego rozmiaru głowy i upewnić się, że spełnia on odpowiednie normy bezpieczeństwa.

Kaski integralne z blendą damskie i męskie - Caberg, MT helmets, Bell

Na nasz asortyment składają się kaski integralne z blendą damskie i męskie, które dają pełną ochronę i podczas jazdy. Dysponujemy kaskami w różnych rozmiarach i różnych kolorach. Oferowane przez nas produkty zapewnia pełne pokrycie głowy, w tym twarzy, szczęki i podbródka.Mają stałą osłonę w postaci przezroczystej szyby (czasem nazywanej "wizjerem"), która chroni oczy przed wiatrem, owadami i odpryskami. Kaski integralne z blendą damskie i męskie, które oferujemy są zwykle wyposażone w wyściółkę wewnętrzną, która zapewnia wygodę i odpowiednie dopasowanie. Ich wnętrze może być również wypoziomowane, aby zminimalizować potencjalne punkty nacisku na głowie. W większości kasków, które sprzedajemy, znajduje się system wentylacji, który pozwala na swobodny przepływ powietrza, utrzymując głowę użytkownika chłodną i komfortową, szczególnie podczas jazdy w ciepłych warunkach. Należy jednak zaznaczyć, że choć kaski integralne z blendą damskie i męskie oferują większą elastyczność w użytkowaniu, to są one zazwyczaj cięższe od tradycyjnych kasków integralnych, a także mogą być droższe. Jednocześnie należy pamiętać, że wybór kasku zależy od preferencji i indywidualnych potrzeb motocyklisty.

Produkt dodany do porównania