Kominiarki

Aktywne filtry

Kominiarki motocyklowe należą do akcesoriów posiadających wiele zadań. Różnią się materiałem, z którego zostały wykonane oraz posiadanymi funkcjami. Dzięki kominiarce kask może stabilniej trzymać się na głowie, a jeżeli chodzi o pielęgnację kasku, zawsze łatwiej wyprać kominiarkę niż wnętrze kasku. Istnieją też kominiarki z jonami srebra, działającymi antybakteryjnie.

Dobrze, gdy wykorzystano płaskie szwy, a warto tez poszukać takiej, gdzie będą poprowadzone po bokach czoła, a nie przez jego środek.  

Latem pomocne są liczne perforacje - szególnie na uszach oraz twarzy odprowadzającymi wilgoć.

Najuniwersalniejsze są wykonane w technologii Outlast, które same regulują temperaturę - gdy jest za gorąco, pochłaniają ciepło,a gdy jest za zimno oddają je nam!

Posiadamy także kominiarki zimowe, również z membranami i kołnierzami.

 

ZAKUPY KOMINIAREK DO KASKÓW W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - Redline, Outlast, REV'IT!, Rebelhorn, MotoZbrojownia

 

Nieważne czy jedziesz w długą trasę czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć niezbędną kominiarkę do kasku. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór kominiarek do kasku wielu marek z różnych stron świata. Kominiarki do kasku mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich kominiarek do kasku w sklepie online. Kominiarki do kasków zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę twoich kominiarek do kasku zrealizujemy już od 9zł. Jeżeli jego cena przekracza 299 zł to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

 

TANIE KOMINIARKI DO KASKU, A JAKOŚĆ - Redline, Outlast, REV'IT!

 

U nas pomimo niskich cen kominiarek do kasku najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia kominiarek do kasku na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie kominiarki do kasku będą spełniać swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Kominiarki do kasku oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

 

ZWROT KOMINIAREK DO KASKU

 

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu kominiarek do kasku do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane kominiarki do kasku były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z kominiarkami do kasku do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego. W ciągu 14 dni od dostarczenia kominiarek do kasku środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.


JAK ZAREKLAMOWAĆ KOMINIARKI DO KASKU

 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania kominiarek do kasku w ciągu 24 miesięcy od jego otrzymania, jeżeli jest on niezgodny z umową. W celu zareklamowania kominiarek do kasku należy wypełnić formularz reklamacyjny. Kominiarki do kasku należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych kominiarek do kasku zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

 

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE KOMINIAREK DO KASKU - Rebelhorn, MotoZbrojownia

 

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoich kominiarek do kasku musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania