Akcesoria do spodni

Aktywne filtry

ZAKUPY MOTOCYKLOWYCH AKCESORIÓW NA SPODNIE W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć akcesoria do spodni motocyklowych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór akcesoriów do spodni motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Akcesoria do spodni na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich akcesoriów do spodni motocyklowych w sklepie online. Spodnie motocyklowe zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich akcesoriów do spodni na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE AKCESORIA DO SPODNI NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen akcesoriów do spodni na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia akcesoriów do spodni motocyklowych na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie akcesoria do spodni motocyklowych będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe akcesoria do spodni oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT AKCESORIÓW DO SPODNI MOTOCYKLOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu akcesoriów do spodni motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane akcesoria do spodni motocyklowych były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi akcesoriami do spodni do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z akcesoriami na spodnie motocyklowe. W ciągu 14 dni od dostarczenia akcesoriów do spodni na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ MOTOCYKLOWE AKCESORIA NA SPODNIE

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania akcesoriów do spodni na motocykl w ciągu 24 miesięcy od jej otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania akcesoriów do spodni na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Akcesoria do spodni na motocykl należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych akcesoriów do spodni motocyklowych zostanie ona odesłana na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE AKCESORIÓW DO SPODNI MOTOCYKLOWYCH

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone akcesoria do spodni motocyklowych musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania