Filtry oleju

Aktywne filtry

ZAKUP MOTOCYKLOWYCH FILTRÓW OLEJU W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór filtrów oleju do motocykla wielu marek z różnych stron świata. Motocyklowe filtry oleju mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich motocyklowych filtrów oleju w sklepie online. Motocyklowe filtry oleju zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich filtrów oleju do motocykla zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE FILTRY OLEJU, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen filtra oleju do motocykla najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia filtra oleju na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie motocyklowe filtry oleju będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe filtry oleju oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH FILTRÓW OLEJU

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych filtrów oleju do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane filtry oleju do motocykla były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowym filtrem oleju do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z filtrem oleju do motocykla. W ciągu 14 dni od dostarczenia filtrów oleju środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ FILTR OLEJU DO MOTOCYKLA

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania motocyklowych filtrów oleju w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania motocyklowych filtrów oleju należy wypełnić formularz reklamacyjny. Motocyklowe filtry oleju należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych filtrów oleju, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE FILTRA OLEJU DO MOTOCYKLA

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe filtry oleju musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania