Modele

Modele

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

ZAKUP MODELI MOTOCYKLI W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór modeli motocykli wielu marek z różnych stron świata. Model motocykla może być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniego modelu motocykla w sklepie online. Motocyklowe modele zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twojego modelu motocykla zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MODELE MOTOCYKLI, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen modeli motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych modeli na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie modele motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe modele oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MODELI DLA MOTOCYKLISTÓW

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych modeli do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracany model motocyklu był w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi modelami do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi modelami. W ciągu 14 dni od dostarczenia modeli dla motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ MODEL MOTOCYKLA

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania modeli motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania składanych modeli motocyklowych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Modele pojazdów dla motocyklisty należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych modeli, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE MODELI MOTOCYKLI

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe modele musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.