Inne

Aktywne filtry

Cena 10,00 zł

Brak pomysłu na prezent? Podaruj nasz kupon prezentowy!

To najlepsze rozwiązanie gdy chcesz obdarować motocyklistę lub motocyklistkę, ale nie wiesz z co sprawi największą radość!

Jesteś z Białegostoku lub okolic? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego - otrzymasz bon na specjalnym papierze w ładnej kopercie ;)

Cena 10,00 zł

Podkładka pod nóżkę zapobiegająca zapadaniu się nóżki motocykla w grząskim gruncie np. piasek, mokra trawa.Małe  wymiary ułatwiają przewożenie w każdym zakamarku motocykla. Praktyczne zagłębienie uniemożliwia ześlizgnięcie się nóżki z podstawki. Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego

ZAKUP INNYCH AKCESORIÓW MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć akcesoria motocyklowe. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór innych akcesoriów motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Inne akcesoria na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich innych akcesoriów motocyklowych w sklepie online. Inne akcesoria motocyklowe zakupiona w naszym sklepie jest starannie dobrana do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich akcesoriów na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

INNE TANIE AKCESORIA MOTOCYKLOWE, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen innych akcesoriów na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia innych motocyklowych akcesoriów na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie akcesoria dla motocyklistów będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Inne motocyklowe akcesoria oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT INNYCH MOTOCYKLOWYCH AKCESORIÓW

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu innych akcesoriów na motocykl do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane akcesoria motocyklowe była w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z innymi motocyklowymi akcesoriami do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi akcesoriami ochronnymi. W ciągu 14 dni od dostarczenia innych akcesoriów dla motocyklisty środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ INNE AKCESORIA NA MOTOCYKL

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania innych akcesoriów na motocykl w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania innych akcesoriów na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Inne akcesoria na motocykl należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych innych akcesoriów motocyklowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE INNYCH AKCESORIÓW MOTOCYKLOWYCH

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone inne akcesoria motocyklowe musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania