Jeansy motocyklowe

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie jeansowe są uważane za jedne z najwygodniejszych spodni motocyklowych. O nasze bezpieczeństwo dbają materiały użyte do ich wyprodukowania. Najważniejsze z nich to kevlar oraz cordura chroniące naszą skórę przed topieniem się w razie szlifu. Dodatkowo zawierają certyfikowane protektory kolan z możliwością regulacji wysokości, niektóre z nich posiadają w zestawie protekory bioder. Protekory kolan w zależności od marki, różnią się opracowaną technologią, a przez co mają różne właściwości. Niektóre uelastyczniają się pod wpływem temperatury naszego ciała, dzięki czemu dopasowują się do budowy ciała. Inne, zaprojektowane w nowoczesnej technologii, protektory seesmart, stworzone do maksymalnej absorpcji energii podczas uderzenia, bez wpływu na wentylację oraz komfort użytkowania, są praktycznie niewyczuwalne. Dodatkową możliwością zapewniającą dobrą wentylację oraz utrzymanie suchej powierzchni ciała jest coolmax, czyli nowoczesne włókno poliestrowe. Doskonale nadają się na dojazdy do pracy, jazdę po mieście oraz wycieczki.

ZAKUPY MOTOCYKLOWYCH SPODNI JEANSOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL - REV'IT!, Pando moto, Broger, Rebelhorn

Nieważne czy jedziesz w długą trasę, czy może na szybkie zakupy, bardzo istotne jest aby mieć jeansowe spodnie na motocykl. Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór kurtek motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Spodnie jeansowe na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fanki jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich spodni jeansowych na motocykl w sklepie online. Jeansowe spodnie na motocykl zakupione w naszym sklepie, będą starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich jeansowych spodni na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli jej cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE SPODNIE JEANSOWE NA MOTOCYKL, A JAKOŚĆ - REV'IT!, Pando moto

U nas pomimo niskich cen spodni jeansowych na motocykl najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia spodni motocyklowych z jeansu na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie jeansowe spodnie motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe spodnie jeansowe oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT MOTOCYKLOWYCH JEANSÓW - Broger, Rebelhorn

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu jeansów motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane jeansowe spodnie motocyklowe była w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi spodniami jeansowymi do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczeniem, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz ze spodniami jeansowymi z tekstyliów. W ciągu 14 dni od dostarczenia jeansów na motocykl środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ JEANSOWE SPODNIE MOTOCYKLOWE 

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania jeansowych spodni na motocykl w ciągu 24 miesięcy od jej otrzymania, jeżeli jest ona niezgodny z umową. W celu zareklamowania jeansowych spodni na motocykl należy wypełnić formularz reklamacyjny. Jeansowe spodnie motocyklowe należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych jeansowych spodni motocyklowych zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE JEANSÓW NA MOTOCYKL

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoją wymarzoną jeansową parę spodni motocyklowych, musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.