Stojaki i podnośniki

Aktywne filtry

ZAKUP STOJAKÓW I PODNOŚNIKÓW MOTOCYKLOWYCH W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór motocyklowych stojaków i podnośników wielu marek z różnych stron świata. Stojaki na motocykl mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich podnośników na motocykl w sklepie online. Motocyklowe stojaki i podnośniki zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich stojaków na motocykl zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE MOTOCYKLOWE PODNOŚNIKI I STOJAKI, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen podnośników motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia motocyklowych stojaków na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie stojaki motocyklowe będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Motocyklowe podnośniki oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT PODNOŚNIKÓW I STOJAKÓW MOTOCYKLOWYCH

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu motocyklowych podnośników do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracany stojaki motocyklowe były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z motocyklowymi stojakami i podnośnikami do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionego wraz z motocyklowymi narzędziami. W ciągu 14 dni od dostarczenia podnośników i stojaków dla motocyklistów środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ STOJAKI I PODNOŚNIKI DLA MOTOCYKLISTY

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania stojaków motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania podnośników motocyklowych należy wypełnić formularz reklamacyjny. Podnośniki dla motocyklisty należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych motocyklowych stojaków, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE PODNOŚNIKÓW I STOJAKÓW NA MOTOCYKL

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone motocyklowe stojaki i podnośniki musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Produkt dodany do porównania