Do czyszczenia i smarowania filtrów

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

ZAKUP PRODUKTÓW DO CZYSZCZENIA I SMAROWANIA FILTRÓW W SKLEPIE MOTOZBROJOWNIA.PL

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duży wybór preparatów do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych wielu marek z różnych stron świata. Preparaty do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych mogą być świetnym pomysłem na prezent dla fana jednośladów. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiednich preparatów do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych w sklepie online. Preparaty do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych zakupione w naszym sklepie są starannie dobrane do Twoich potrzeb. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Dostawę Twoich preparatów do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych zrealizujemy już od 9 zł. Jeżeli ich cena przekracza 299 zł, to paczkę wyślemy na nasz koszt. 

TANIE PREPARATY DO CZYSZCZENIA I SMAROWANIA FILTRÓW, A JAKOŚĆ

U nas pomimo niskich cen preparatów do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych najważniejsza jest jakość produktu zakupionego w naszym sklepie. Niska cena może iść w parze ze świadomością kupienia olejów do motocykla na lata. Nie ograniczaj się wizją, że jedynie drogie preparaty do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych będą spełniały swoje funkcje. Znajdź to czego potrzebujesz w ustalonym przez siebie budżecie. Preparaty do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych oferowane w naszym sklepie online to najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Pamiętaj o tym, że tanio może oznaczać dobrze. 

ZWROT PRODUKTÓW DO SMAROWANIA I CZYSZCZENIA FILTRÓW W MOTOCYKLU

Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu preparatów do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane oleje do motocykli były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z preparatami do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych do naszego sklepu. Może to być osobiste dostarczenie, lub wysyłka kurierem. Należy również pamiętać, aby zwracany towar nowy. Nie może brakować metki, czy wszystkich elementów zestawu zakupionej wraz z preparatami do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych. W ciągu 14 dni od dostarczenia preparatów do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych środki zostaną zwrócone na nr konta podany w formularzu zwrotu.

JAK ZAREKLAMOWAĆ ŚRODKI DO CZYSZCZENIA I SMAROWANIA FILTRÓW W MOTOCYKLU

Każdy klient naszego sklepu ma prawo do reklamowania preparatów do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych w ciągu 24 miesięcy od ich otrzymania, jeżeli są one niezgodne z umową. W celu zareklamowania olejów do motocykla należy wypełnić formularz reklamacyjny. Preparaty do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych należy dostarczyć wraz z wypełnionym formularzem, oraz dowodem zakupu do naszego sklepu. Koszt doręczenia leży po stronie klienta, a jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie to zostanie on zwrócony. Pamiętaj, aby w pełni wypełniony formularz wysłać również drogą elektroniczną na adres podany na stronie naszego sklepu internetowego. W sytuacji odrzucenia reklamowanych preparatów do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych, zostaną one odesłane na adres klienta wraz z uzasadnieniem.

BEZPIECZEŃSTWO PRZY ZAKUPIE INNYCH SMARÓW, OLEJÓW I PŁYNÓW DO MOTOCYKLA

Lubimy i szanujemy prywatność. w składania zamówienia na swoje wymarzone preparaty do czyszczenia i smarowania filtrów motocyklowych musimy poznać Wasze dane, ale zadbamy o to by były bezpieczne i użyjemy ich tylko w takim zakresie w jakim będzie to mile przez Was widziane. W razie chęci skorzystania z prawa sprawdzenia, zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z naszej bazy prosimy o wiadomość na adres biuro@motozbrojownia.pl. W razie braku odpowiedzi (zdarza się, że filtry pocztowe chcą być mądrzejsze od nas) prosimy o kontakt osobisty lub pod nr telefonu 722 151 010. Oczywiście żądanie usunięcia danych będzie skutkowało usunięciem konta Klienta. Więcej szczegółów dotyczących ochrony danych osobowych pod linkiem https://motozbrojownia.pl/content/41-ochrona-danych-osobowych.

Product added to compare.