Furygan Gilet - kamizelka z poduszką powietrzną airbag vest

Indeks: 7890 1

1 899,00 zł
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Kupuj bezpiecznie!

Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon"

  Darmowa dostawa

już od 299zł

  Bezproblemowy zwrot

w ciągu 14 dni

BEZPIECZEŃSTWO

Kamizelka z poduszką powietrzną jest najskuteczniejszym elementem motocyklowej "zbroi".

Ta konkretnie jest jedną z najskuteczniejszych na rynku, bo oprócz ochrony kręgosłupa, klatki piersiowej i obojczyków tworzy też stabilizator karku. W prosty sposób ogranicza odchylenie głowy do bezpiecznego zakresu zabezpieczając szyjny odcinek kręgosłupa. Tej ochrony nie zapewnia ani Dainese ani Alpinestars.

Kamizelka powietrzna Furygan Gilet Airbag została zatwierdzona przez międzynarodowe organizacje, a SRA przyznało jej pięć gwiazdek.

Jest to kamizelka autonomiczna, to znaczy, że nie potrzebuje ani zrywki ani połączenia z żadnym zewnętrznym komputerem ani telefonem. Ma własne czujniki przyspieszenia, żyroskopy i GPS. System In&Box analizuje dane z czujników 1000 razy na sekundę. Taki zestaw pozwala jej na szybką reakcję i napełnienie poduszki w ciągu 55 milisekund.

Jako dodatkowe zabezpieczenie posiada wbudowany protektor pleców D3O oraz możliwość dodania protektorów klatki piersiowej.

KOMFORT

Kamizelki możemy użyć pod dowolną kurtką motocyklową przy założeniu, że pozostawia nam 4cm luzu w obwodzie - zapas na napełnienie poduszki.

Elastyczne panele dostosowują się do kształtów ciała i pozwalają zachować pełną swobodę ruchów.

Sama kamizelka jest dość przewiewna - ma wiele meshowych paneli i wyściółkę 3D - jest zdecydowanie najbardziej "oddychająca" z dostępnych na naszym rynku.

UŻYTKOWANIE

Po zakupie kamizelkę trzeba zarejestrować w aplikacji producenta i wybrać formę subskrybcji (miesięczna, roczna lub wpłata jednorazowa) oraz wybrać ewentualne dodatkowe tryby pracy: wyścigowy lub offroad. Po rejestracji otrzymamy od producenta najnowszą wersję elektroniki.

Szczegóły znajdziesz na stronie IN&MOTION: https://shop.inemotion.com/en/airbag-moto/pricing/?country=pl

Subskrypcję można zawiesić lub wyłączyć, np. na miesiące zimowe.

W pełni naładowana bateria wystarcza na 30 godzin jazdy, a ładowarka telefoniczna naładuje ją w 3 godziny. Kamizelka sama przechodzi s tan uśpienia i sama się włącza gdy wykryje ruch. Status baterii oraz inne parametry można sprawdzić w aplikacji w smartfonie.

Producent gwarantuje trwałość na 3 napełnienia - nabój można wymienić samodzielnie w kilka minut. Nie trzeba jej nigdzie wysyłać ani płacić za serwis jak u konkurencji.

7890 1 L
1 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
3435980338107

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to compare.