• Obniżka

Skarpetki Ski deodorant

Kupując ten produkt otrzymasz 60 MotoMil(e). 60 MotoMil(e) = 0,60 zł.


28,90 zł
20,23 zł Zniżka 30%

Podkolanówki narciarskie. Trójwarstwowa profilowana dzianina frotte chroni części nogi narażone na urazy i otarcia podczas jazdy na nartach.

Skład: bawełna 80%, poliamid 17%, Lycra® 3%, apretura antybakteryjna i antygrzybicza Sanitized®

Rozmiar
Ilość
Dostępny

  • Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon" Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon"
  • Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO! Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO!
  • Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba

Unikalny, miękki płaski szew "Patent Rosso" nad palcami i Lycra® w całym wyrobie, zapewniają idealne przyleganie do nóg. Komfortowy ściągacz nie powoduje nadmiernego ucisku, utrzymując doskonale skarpetkę na nodze. Dwie opaski elastyczne, na stopie i nad kostką, zapobiegają przesuwaniu się podkolanówek nawet podczas gwałtownych ruchów. Podkolanówki są dostosowane do anatomicznego kształtu lewej (L) i prawej (R) stopy nie tylko przez odpowiednio wyprofilowane frotte, ale i ukształtowanie innego konturu dzianiny wokół palców lewej i prawej stopy. Poprzeczne prążki ułatwiają układanie się podkolanówki na zgięciu nogi. Podkolanówki mają ponadto strefę wentylacji pod palcami i kanały wentylacyjne wzdłuż całej długości. Wykończenie Sanitized® zapewnia wyjątkową higienę - antybakteryjne, antygrzybicze i antyzapachowe działanie podkolanówek.

JJWSki Deodrant 32-34

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
zaloguj się lub Zresetuj hasło