S100 Impregnat do tkanin i skóry

Kupując ten produkt otrzymasz 147 MotoMil(e). 147 MotoMil(e) = 1,47 zł.


49,00 zł

Trwała ochrona przed deszczem. Do stosowania na tkaninach i elementach skórzanych. Nie wpływa na działanie oddychających membran. Gwarantuje niezwykle trwały efekt.

Ilość
Dostępny

  • Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon" Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon"
  • Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO! Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO!
  • Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba

Długotrwała ochrona przed wilgocią, wodą. Pozostawia tkaninę elastyczną. Chroni materiał przed promieniami UV zapobiegając blaknięciu, „starzeniu się" materiału. Preparat bezpieczny dla membran typu Gore-Tex itp. Szybka i łatwa aplikacja. Do zastosowania na zewnątrz. Pojemność: 300 ml.

Zapobiega blaknięciu kolorów w wyniku działania promieniowania UV. Chroni przed nasiąkaniem, a w rezultacie przed parowaniem. Zabezpiecza przed wodą i olejami. NIE PLAMI!

2171

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
zaloguj się lub Zresetuj hasło