S100 Total Reiniger Plus - Środek Do Czyszczenia Motocykla

 

Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon"

 

Darmowa dostawa od 299zł

 

Zwrot 14 dni

69,00 zł
Dostawa w ciągu 2-3dni.
Ilość
Dostępny

Opis: 

S100 to niemiecki producent środków do pielęgnacji motocykla i odzieży motocyklowej. Marka regularnie wygrywa testy porównawcze i rankingi konsumenckie, a opinie w internecie na temat chemii motocyklowej S100 nie schodzą poniżej 9/10. Preparaty S100 słyną z doskonałej jakości i innowacyjności.

Problem:

Brudny motocykl, zacieki i wycieranie ściereczką do sucha. Warunkiem utrzymania motocykla w dobrej kondycji jest regularne i staranne mycie. Wymaga to jednak dużo czasu i wysiłku. Szczególnie pracochłonne jest wycieranie do sucha umytych elementów. Wyniki badań wykazały, iż oprócz doskonałych właściwości myjących, ważne dla motocyklistów jest także, by idealany preparat nie pozostawiał zacieków po spłukaniu. Dostępne na rynku środki nie spełniają tych kryteriów.

Zalety produktu:

Innowacyjna formuła samoschnąca.
Wycieranie ściereczką jest już przeszłością - pierwszy preparat do mycia motocykla z efektem samoszuszenia!
Wysycha nie pozostawiając zacieków bez potrzeby wycierania ściereczką.
Bezproblemowo usuwa każdy brud: resztki owadów, smary czy olej nie stanowią najmniejszego problemu.
Zabezpiecza wszystkie standardowe powierzchnie w motocyklu.
Żelowa formuła zapewnia wyjątkową wydajność i działanie czyszczące.
Nie zawiera kwasu.

Jak stosować:

Spryskaj cały motocykl preparatem. Pozostaw go na motocyklu na 5-30 minut w zależności od stopnia zabrudzenia. Jeśli będzie konieczne użyj gąbki. Następnie dokładnie spłucz motocykl silnym strumieniem wody i pozostaw go do wyschnięcia lub użyj ściereczki w celu wysuszenia miejsc, z których woda nie może spłynąć. 

Porada: 

Aby uzyskać najlepszy efekt, nanieś preparat na suchy i chłodny motocykl. Bez problemu można używać na matowe lakiery jak i folie w tym także matowe. W celu zabezpieczenia motocykla przed warunkami atmosferycznymi, po wyschnięciu motocykla warto dodatkowo użyć preparatu S100 Gloss-Wax Spray lub S100 Matt-Wax Spray.

3400
3 Przedmioty

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
zaloguj się lub Zresetuj hasło