Knox Cross Lite Knee SHORT

Kupując ten produkt otrzymasz 774 MotoMil(e). 774 MotoMil(e) = 7,74 zł.


258,00 zł

Ochraniacz Cross Lite Short został przeprojektowanie tak aby podnieść poziom ochrony i komfortu. Występuje w dwóch rozmiarach.

Rozmiar
Kolor
Ilość
Dostępny

  • Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon" Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon"
  • Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO! Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO!
  • Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba

Rozmiar Krótki ochrona kolana

-Zaprojektowany taka aby dodatkowo zabezpieczyć górną część kolana, co ma na celu zwiększenie ochrony i polepszenie komfortu.
-Miękka elastyczna rzepa z paskiem mocującym na górnej części kolana dodana dla dodatkowego bezpieczeństwa
-Miękka elastyczna siatka na styku ze skórą zapewnia noszenie protektora bez mechacenia a jednocześnie powstrzymuje paski mocujące przed przesuwaniem.
-Utrzymuje  najwyższy poziom zabezpieczenia. Nowy Knox protektor Flexiform + jest miękki i elastyczny zapewnia stabilność nawet przy zmieniających się temperaturach otoczenia. Miękki protektor ma właściwości elastrometryczne, dzięki czemu dopasowują się do ciała przez co są bardzo wygodne.
-Rozmiar krótki nakolanników obejmuje obszar kolana
-Flexiform + zatwierdzony wg normy CE EN1621-1

Podana cena dotyczy pary (2szt.) protektorów.

Knox Cross Lite Knee S

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
zaloguj się lub Zresetuj hasło