RST Lumberjack CE - koszula motocyklowa z kevlarem i protektorami

RST Lumberjack CE red - koszula motocyklowa

Kupując ten produkt otrzymasz 1797 MotoMil(e). 1797 MotoMil(e) = 17,97 zł.


599,00 zł

Koszula motocyklowa z aramidem i protektorami

Rozmiar
Ilość
Dostępność: zapytaj nas :)

  • Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon" Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon"
  • Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO! Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO!
  • Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba

Koszula motocyklowa LUMBERJACK jest w pełni certyfikowana CE, co gwarantuje solidny poziom bezpieczeństwa w tym wybitnie wygodnym produkcie!

Podszewka aramidowa obejmuje całą powierzchnię, a certyfikowane protektory chronią barki i łokcie. Opcjonalnie można dodać protektor pleców.

Warstwa zewnętrzna to przewiewna bawełna, a od strony ciała znajduje się podszewka mesh, która dobrze odprowadza wilgoć.

Drobiazgi można schować w dwie kieszenie zewnętrzne i jedną wewnętrzną.

Produkt jest objęty 5-letnią gwarancją i ubezpieczeniem assistance - po wcześniejszym zalogowaniu produktu na stronie : www.dobresklepymotocyklowe.pl *

*  Więcej informacji pod adresem:

http://dobresklepymotocyklowe.pl/assistance

http://dobresklepymotocyklowe.pl/zdobadz-5-lat-gwarancji

Jeśli nie mamy dostępnego wybranego przez Ciebie modelu, napisz do nas!  Sprawdzimy, czy możemy go zdobyć dla Ciebie. :)

102115_RED_42

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
zaloguj się lub Zresetuj hasło