Bon prezentowy - elektroniczny

Indeks: bon

10,00 zł

Brak pomysłu na prezent? Podaruj nasz kupon prezentowy!

To najlepsze rozwiązanie gdy chcesz obdarować motocyklistę lub motocyklistkę, ale nie wiesz z co sprawi największą radość!

Jesteś z Białegostoku lub okolic? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego - otrzymasz bon na specjalnym papierze w ładnej kopercie ;)

Ilość

  Kupuj bezpiecznie!

Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon"

  Darmowa dostawa

już od 299zł

  Bezproblemowy zwrot

w ciągu 14 dni

Ten prezent zawsze będzie trafiony !

Wychodząc na przeciw rozterkom naszych bliskich, którzy nie bardzo wiedzą czym nas, motocyklistów obdarować przy najróżniejszych okazjach wprowadziliśmy Karty Podarunkowe :)

Jak to działa? Bardzo prosto: kup Kartę Podarunkową o wybranej wartości, a następnie przekaż ją szczęśliwcowi, który w dowolnie wybranym momencie wykorzysta ją w naszym sklepie do zakupu wybranego przez siebie towaru w wybranym kolorze i rozmiarze :)

Możesz zamówić kupon o dowolnej wartości, np. jeśli ma to być 150zł zamów 15 kuponów.

Kupon wyślemy w Ci mailem w formacie PDF, który łatwo wydrukujesz lub prześlesz wybranej osobie.

Na kuponie będzie m.in. unikalny kod, który osoba obdarowana powinna wpisać przy składaniu swojego zamówienia - kwota do zapłaty zostanie obniżona o wartość kuponu.

Może być wykorzystany również w sklepie stacjonarnym.

Kupon musi być wykorzystany jednorazowo (nie zwracamy ew. niewykorzystanej kwoty i nie można nim kupić kolejnego kuponu) i jest ważny 3 miesiące od daty wystawienia.

bon
9241 Przedmioty

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania