Program "MotoMile" powstał by podziękować Wam za zaufanie i w pewnym sensie wspólnie przejeżdżane mile :) Chcemy też zagrać z Wami w grę, w której dodatkowe nagrody będzie można zdobyć za wypełnianie różnych zadań związanych z naszą wspólną pasją.

Cenimy sobie Wasze zdanie, czekamy na uwagi i propozycje. Jednocześnie chcemy odwdzięczyć się za Wasze opinie o nas, naszych produktach, a oraz za polecanie naszego sklepu znajomym - gdy tylko uznacie, że na to zasługujemy.

Udział w programie możliwy jest po zarejestrowaniu konta klienta w naszym sklepie internetowym, ale nagradzane są również zakupy w sklepie stacjonarnym - wystarczy poinformować sprzedawcę o udziale w naszym programie w momencie zakupu.

Oto działania, za które otrzymasz MotoMile:

  • rejestracja w programie (700 MotoMil)
  • dołączenie do newslettera (1000 MotoMil)
  • zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym (3 MotoMile za każdą wydaną złotówkę). Przy zakupach internetowych proces jest automatyczny. Przy zakupach w sklepie stacjonarnym o udziale w programie trzeba poinformować sprzedawcę przy finalizowaniu transakcji.

Dodatkowo MotoMile możesz otrzymać za poniższe działania, o których jednak musisz nas poinformować przez formularz kontaktowy sklepu internetowego lub na kontakt@motozbrojownia.pl:

  • szczere opinie (z komentarzem) o naszym sklepie w Googlach, na Facebooku, Ceneo, etc. (500 MotoMil)
  • szczere opinie o produktach w naszym sklepie internetowym (300 MotoMil)
  • wypełnienie ankiety TUTAJ (600 MotoMil). Aby umożliwić przyznanie MotoMil na końcu ankiety podaj swój mail.

Planujemy w przyszłości "zadania specjalne" ogłaszane przez np. newsletter :)

MotoMile można wymienić na rabat przy kolejnych zakupach (1 zł rabatu za 100 MotoMil).
Tak jak przy zakupach - w sklepie internetowym proces jest automatyczny, a w sklepie stacjonarnym o chęci wykorzystania MotoMil trzeba poinformować sprzedawcę.

W przyszłości będzie można będzie je wymieniać na nagrody :)

MotoMile wygasają 180 dni od ich zdobycia.

Ochrona danych osobowych opisana jest TUTAJ.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
zaloguj się lub Zresetuj hasło