Koszulka BioLine krótki rękaw damska

Kupując ten produkt otrzymasz 135 MotoMil(e). 135 MotoMil(e) = 1,35 zł.


45,00 zł

Została  uszyta  z dwuwarstwowej bakteriostatycznej dzianiny MerylSkinlife.

Rozmiar
Ilość
Dostępny

  • Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon" Kupuj bezpiecznie! Posiadamy certyfikaty SSL i "Merchant verified by Elavon"
  • Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO! Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Wysyłka już od 10zł, a zamówienia powyżej 299zł wysyłamy ZA DARMO!
  • Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba

Warstwa wewnętrzna ,która bezpośrednio stykająca się ze skórą  zapewnia szybkie odprowadzenie wilgoci z powierzchni skóry i pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała, warstwa zewnętrzna transportuje wilgoć i ciepło na zewnątrz koszulk. Obecność w materiale "jonów srebra.

SKŁAD DZIANINY : 51 % POLIAMID SkinLife  49 % POLIAMID MIKROFILAMENTOW.

Obecność w materiale "jonów srebra" stabilizuje rozwój bakterii i utrzymuje wraz z upływem czasu na stałym  niskim poziomie. Umożliwia  optymalną wymianę powietrza i zapewnia stały komfortowy mikroklimat. Cechą dominującą bielizny termo aktywnej z tej serii jest wysoka oddychalność przy równoczesnym zapewnieniu wysokiego komfortu użytkowania.

 WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWE :szybkie schnięcie - dzięki zastosowaniu do produkcji bielizny termoaktywnej  włókien , które nie absorbują wilgoci  i pod wpływem ciepła przekazują ją na zewnętrzną stronę odzieży termoaktywne,. Utrzymanie  komfortu cieplnego i optymalna iizolacja  ciała od chłodnego otoczenia. Materiał ,z którego uszyto bluzę nie powoduje podrażnień alergicznych a jej sposób wykonania i dopasowany krój zapewnia duży komfort użytkowania nawet w exstremalnych warunkach terenowych,  Duża elastyczność  i  trwałość wykonania.

KT_KR_STOOR_BIOL_DL_CZ

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
zaloguj się lub Zresetuj hasło