Koszulka BioLine krótki rękaw damska

45,00 zł
Brutto

Została  uszyta  z dwuwarstwowej bakteriostatycznej dzianiny MerylSkinlife. Warstwa wewnętrzna ,która bezpośrednio stykająca się ze skórą  zapewnia szybkie odprowadzenie wilgoci z powierzchni skóry i pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała, warstwa zewnętrzna transportuje wilgoć i ciepło na zewnątrz koszulk. Obecność w materiale "jonów srebra.

Rozmiar
Ilość
Dostępny

  • Kup bezpiecznie z certyfikatem SSL i "Merchant verified by Elavon" Kup bezpiecznie z certyfikatem SSL i "Merchant verified by Elavon"
  • Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy! Twoje zamówienie bezpiecznie dostarczą najlepsi kurierzy!
  • Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba Masz 14 dni na zwrot jeśli coś Ci się nie spodoba

SKŁAD DZIANINY : 51 % POLIAMID SkinLife  49 % POLIAMID MIKROFILAMENTOW.

Obecność w materiale "jonów srebra" stabilizuje rozwój bakterii i utrzymuje wraz z upływem czasu na stałym  niskim poziomie. Umożliwia  optymalną wymianę powietrza i zapewnia stały komfortowy mikroklimat. Cechą dominującą bielizny termo aktywnej z tej serii jest wysoka oddychalność przy równoczesnym zapewnieniu wysokiego komfortu użytkowania.

 WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWE :szybkie schnięcie - dzięki zastosowaniu do produkcji bielizny termoaktywnej  włókien , które nie absorbują wilgoci  i pod wpływem ciepła przekazują ją na zewnętrzną stronę odzieży termoaktywne,. Utrzymanie  komfortu cieplnego i optymalna iizolacja  ciała od chłodnego otoczenia. Materiał ,z którego uszyto bluzę nie powoduje podrażnień alergicznych a jej sposób wykonania i dopasowany krój zapewnia duży komfort użytkowania nawet w exstremalnych warunkach terenowych,  Duża elastyczność  i  trwałość wykonania.

KT_KR_STOOR_BIOL_DL_CZ

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
zaloguj się lub Zresetuj hasło